Page

Služby

Ako vám pomôžeme?

SPOĽAHNITE SA NA NÁS

V rámci svojej činnosti Vám spoločnosť Trikostrav Prievidza ponúka nasledovné služby.

Závodné/ firemné stravovanie, školské stravovanie, catering – stravovanie na spoločenské akcie, bufetové stravovanie. rozvoz obedov

Spoločnosť Trikostrav, s.r.o. prevádzkuje v meste Prievidza viacero výdajní stravy. Miestom prípravy je Gymnázium V.B. Nedožerského. Stravovanie firiem zabezpečujeme podľa dohody priamo v priestoroch firiem.

Moderná gastro technika a technológie, kvalitné suroviny, precíznosť a dobrý pomer kvalita – cena Vám zaručia, že stravovanie s Trikostravom bude pre Vás nielen nevyhnutnosť, ale aj príjemný zážitok.

PREČO TRIKOSTRAV?

Prečo by ste sa mali stravovať v Trikostrave, keď trh ponúka množstvo stravovacích možností? Naša odpoveď je nasledovná. Ponúkame Vám skutočne chutnú stravu z kvalitných surovín
Kladieme veľký dôraz na dodržiavanie hygienických noriem a štandardov, varíme zdravo a kreatívne, sme flexibilní, môžete sa na nás spoľahnúť, uplatňujeme individuálny a osobný prístup ku každému klientovi, snažíme sa napredovať, ponúkame rozumný pomer cena – kvalita.

U nás sa stravujete zdravo, chutne a bezpečne. Veríme, že Vaša návšteva u nás bude jednou z mnohých ďalších. Tešíme sa na vás.

ZÁVODNÉ & FIREMNÉ STRAVOVANIE

PREČO SI NÁS VYBRAŤ

Závodné alebo firemné stravovanie je vhodný spôsob ako udržať vašich zamestnancov v správnej kondícii. Závodné stravovanie od nás pre vašu spoločnosť je vždy zdravé, chutné a výhodné zároveň. Radi vás navštívime a odprezentujeme našu ponuku.

ŠKOLSKÉ STRAVOVANIE

VÝHODY ŠKOLSKÉHO STRAVOVANIA U NÁS

Pomôžte vašim deťom vhodne kombinovať ich týždenné obedné menu. Naša ponuka školského stravovania vám to umožní. Obedné menu pre vaše deti prispôsobujeme ich potrebám.

CATERING

PRE KOHO JE TÁTO SLUŽBA VHODNÁ

Radi pre vás zorganizujeme akcie od malých niekoľkočlenných, po veľké, niekoľko sto členné. Ponúkame vám kvalitné cateringové služby na vaše spoločenské akcie rôzneho charakteru.

Obedujte s Trikostravom

Obedujte zdravo, chutne a bezpečne

HACCP (Hazard Analisis Critical Control Points) – predstavuje analýzu kritických bodov, ktorej cieľom je zabezpečiť prevenciu, a tým nezávadnosť potravín. Splnenie štandardov HACCP je podľa slovenskej legislatívy povinnosťou každej stravovacej prevádzky. Len tak pre vás môžeme zabezpečiť zdravé a bezpečné stravovanie a získať si Vašu dôveru. Kvalita v Trikostrave nie je len všeobecný pojem.

Enter your keyword