News

Obedové menu online

Pokiaľ ste neustále na cestách a vaše stravovanie v rámci firemných aktivít spočíva v suchej strave z fast foodov a bublinkových nápojov z rovnakého zdroja, pre váš žalúdok a nielen preň to nie je tak celkom výhra. Ani v takomto prípade však nemusíte byť zúfalí. Vybrať si obedové menu online už nie je žiadny problém, dokonca celé Slovensko nájdete na jednom mieste. Stačí zaloviť vo vodách internetu večer pred cestou a naplánovať si trasu vhodným smerom, prípadne vyhľadať si obedové menu v smere vašej jazdy. Či to bude závodné stravovanie v jednej z firemných jedální s pohodlným parkovaním alebo sa vám pošťastí zájsť si na obedné menu v centre mesta po obchodnom rokovaní či dokonca zastaviť v motoreste na trase bez nutnosti zachádzky, je len na vás. Obedové menu online vám je k dispozícii 24/7, vždy aktuálne a maximálne rôznorodé.

Ryba-Hoki-v-mrkvovom-cesticku

Zdroj obrázku: Archív Trikostrav

 

Kde objednáte obedové menu online?

Ak idete radi na istotu a nechcete riskovať, či vám vybrané obedné menu zostane, môžete si ho online dokonca objednať. Objednávka obedového menu online  je pohodlná a rýchla a môžete ju urobiť aj na týždeň dopredu. Kde tak môžete urobiť?

Online objednávanie obedného menu ponúka spoločnosť Trikostrav Prievidza, ktorá sa týmto spôsobom snaží vyjsť v ústrety zaneprázdnenej verejnosti. Online objednávanie je pohodlné, rýchle a bezstarostné hlavne pre stravníkov, ktorí majú málo času alebo cestujú. Objednať si teplý a chutný obed vopred a počas dňa sa nezaťažovať výberom, dokonca možnosť odniesť si ho so sebou, je preto z ich strany vítaná.

Online si pritom môžete objednať nielen suché a studené, teda ľahko prenosné jedlo, ale plnohodnotné teplé obedné menu. Na výber máte 7 jedál, teplý základ tvorí polievka a v cene je aj nápoj. Obedné menu v tomto podniku pritom vôbec netvoria rýchle vyprážané jedlá. Posun k zdravému stravovaniu zaznamenáte nielen v denne čerstvých šalátoch, bezmäsitých jedlách či netradičných surovinách ako je napríklad kuskus, bulgur, Goody Foody, Tofu či rôzne druhy rýb. Delená strava  je tu na dennom poriadku, a tak zasýtiť a zároveň nepriťažiť si je jednoduchšie ako by ste čakali.

Pokiaľ vás online objednávanie obedného menu a zároveň široká ponuka jedál láka, no stále váhate, že ako to všetko v skutočnosti vyzerá, nemusíte sa obávať. Všetky jedlá si vopred môžete pozrieť vo fotogalérii, v ktorej sa zorientujete veľmi pohodlne – prelinkom priamo z jedálneho lístka.

Takto široký výber nie je jednoduché neustále obmieňať, no aj napriek tomu tu 2 rovnaké týždne za sebou nenájdete. Obedné menu v zdravej podobe, jeho online objednávanie a priaznivá cena vám určite stoja za vyskúšanie.

tk

 

Enter your keyword