News

Pohodlná objednávka vášho obedného menu

V dnešnej dobe digitálnych technológií letí čas rýchlejšie ako sa patrí a aby sme ho mali dostatok napríklad aj na kvalitné závodné stravovanie, je potrebné šetriť ho na iných miestach. A práve preto držíme krok s dobou a digitalizujeme čo sa dá, aby sme vám zjednodušili objednávanie vášho obedného menu čo najviac, a tak ušetrili váš čas na jeho pohodové vychutnanie.

Obedové menu digitálne

Čipové karty rovnako ako elektronické terminály a objednávanie cez internet sa udomácnili aj v oblasti závodného stravovania. A tak aj my môžeme prepájať objednávky s výdajom a pritom šetriť váš aj náš čas a zároveň znižovať pochybenie pracovníkov, ku ktorému v dôsledku viacerých medzistupňov pri spracovaní objednávky môže dôjsť. Digitálny systém je predsa len o čosi dôslednejší, veď mýliť sa je ľudské, nie elektronické.

Digitálny systém stravovania na uľahčenie objednávania obedového menu pre študentov a pedagógov sme zaviedli v roku 2007, odkedy sa nám osvedčil natoľko, že sme sa rozhodli pre jeho rozšírenie aj do ďalších prevádzok a pre ďalších stravníkov. Závodné stravovanie v digitálnej podobe pritom neznamená stravovanie cez kábliky:o), ale umožňuje vychutnať si teplé obedové menu bez starostí s jeho objednávaním a platením.

Ako funguje digitálne objednávanie obedového menu?

O čo vlastne ide? Je to jednoduché. Prostredníctvom čipovej karty s kreditom podľa vášho uváženia si môžete objednávať vaše obedové menu cez Internet odkiaľkoľvek. Pri jeho výdaji pri okienku nemusíte hľadať papierový lístok, len priložíte kartu k čítaciemu zariadeniu, ktoré na druhej strane okienka zobrazí vašu objednávku. Pracovník vydávajúci stravu tak presne vie, aké obedové menu a v akej veľkosti porcie (porcie pre žiakov a študentov sú rozdelené podľa veku) máte objednané, nemusí si špiniť ruky lístkami a zaťažovať sa lúštením v rýchlosti napísaného čísla.

Digitalizovaný systém závodného stravovania je zároveň prepojený s ďalšími internými programami zbierajúcimi a vyhodnocujúcimi požadované údaje, teda uľahčuje prácu aj v zákulisí stravovacej prevádzky.

Výhody čipových kariet a objednávania obedového menu cez Internet doteraz mohli využívať len študenti a pedagógovia v našich prevádzkach školského a závodného stravovania na Gymnáziu V.B. Nedožerského v Prievidzi a na Piaristickom gymnáziu v Prievidzi. Odteraz ich však sprístupňujeme aj všetkým stravníkom na Vysokej škole v Prievidzi. A všetkým znamená skutočne všetkým, nie len študentom a pedagógom, ale aj širokej verejnosti, ktorá si u nás vychutnáva svoje obedové menu.

Ak aj nie ste fanúšikom moderných technológií, nemusíte sa obávať prehnanej náročnosti. Tento spôsob digitálnej objednávky je natoľko jednoduchý, že ho skutočne zvládne každý. Navyše vám zabezpečí mnohé výhody, ktoré klasické objednávanie v závodnom stravovaní neposkytuje.

tk

Podobné články

Enter your keyword